Bitoniş: Yapay Zeka Destekli Yeni Nesil İnsan Kaynakları Uygulaması

İş arayanlar ile işverenler arasındaki mesafeyi kapatma hedefiyle yolculuğuna başlayan Bitoniş ile, insan kaynakları süreçlerinin dijitalleşmesinde etkin rol oynamayı hedeflemekteyiz. Bu çıktığımız yolculukta, iş arayanları en doğru pozisyonla eşleştirme, işverenleri ise ilan verme ve CV okuma yükünden kurtarma misyonunu taşıyoruz.

Bitoniş, bir yolculuk hikayesidir ve bu yolculuğun rotası her sektöre, mavi ve beyaz yaka çalışanlar için doğru iş pozisyonlarını sağlamaktır. Biz de adayların, işverenlerin ve pozisyonların doğru birlikteliğini kolaylaştırma hedefiyle ilerliyoruz. Bu süreçte, işverenlerin zamanını verimli kullanmalarını sağlamak, ilan oluşturma ve CV okuma gibi yüklerini hafifletmek için çalışıyoruz. Bitoniş’in misyonu, ortak sorunlara çözümler sunarak, iş arayanlarla işverenler arasında etkin ve sağlam bir köprü inşa etmektir.

Bitoniş'in vizyonu, bir deniz feneri gibi, her eğitim seviyesinden adayların yolunu aydınlatmaktır. İş arayanlar, kullanıcı dostu profil oluşturma ekranlarımız aracılığıyla kendi özgeçmişlerini hızlı ve etkin bir şekilde oluşturabilirler. Bu süreç, adayların subjektif değerlendirmelerden korunmalarını ve doğru bilgi ile doğru işe yönlendirilmelerini sağlar. Bitoniş, bu vizyonuyla iş piyasasının feneri olmayı hedefler, her adayın kendi potansiyelini keşfetmesine ve doğru işe ulaşmasına yardımcı olur.